Nawilżacz Venta AH55 Original Connect
Zdjęcia 12 |
Venta AH55 Original Connect |
|
Jak czyścić nawilżacz powietrzaPodstawowe zalecenia dotyczące konserwacji nawilżaczy powietrza
Jak wybrać nawilżacz i nawilżaczo-oczyszczacz powietrzaRóżnice i kluczowe kryteria wyboru nawilżacza / nawilżaczo-oczyszczacza powietrza
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Venta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Venta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Venta AH55 Original Connect
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Venta Original Connect Nawilżacz Powietrza Biały 60 m AH550 | 1 720 zł |
Venta AH555 Original Connect Higrostat 10l 60m2 | 1 901 zł |
Oczyszczacz powietrza Venta Nawilżacz ewaporacyjny Venta AH555 Original Co | 2 361 zł |
Nawilżacz powietrza Venta AH550 Original Connect Biały | 1 499 zł |
Venta AH550 Original Connect Higrostat 10l 60m2 | 1 886 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →