Nawilżacz ETA Essenco 1634 90000 (ETA163490000)
Zdjęcia 10 |
ETA Essenco 1634 90000 |
|
Urządzenie łączy w sobie dyfuzor zapachowy i nawilżacz. Posiada wiele kolorów podświetlenia.
Jak czyścić nawilżacz powietrzaPodstawowe zalecenia dotyczące konserwacji nawilżaczy powietrza
Jak wybrać nawilżacz i nawilżaczo-oczyszczacz powietrzaRóżnice i kluczowe kryteria wyboru nawilżacza / nawilżaczo-oczyszczacza powietrza
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ETA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ETA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ETA Essenco 1634 90000
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Aromatyzer ETA Essenco 163490000 Biały | 129 zł |
Eta Aromatyzer ETA Essenco 163490000 | 119 zł |
Aromatyzer ETA Essenco 163490000 | 119 zł |
Aromatyzer ETA Essenco 163490000 Biały ETA163490000 | 130 zł |
Nawilżacz powietrza Eta AROMATYZER ETA Essenco 163490000 | 119 zł |
Dyfuzor zapachowy ETA Essenco ETA163490000 | 129 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →