Nawilżacz ETA Azzuro 0626 90000 (ETA062690000)
Zdjęcia 4 |
ETA Azzuro 0626 90000 |
|
Jak czyścić nawilżacz powietrzaPodstawowe zalecenia dotyczące konserwacji nawilżaczy powietrza
Jak wybrać nawilżacz i nawilżaczo-oczyszczacz powietrzaRóżnice i kluczowe kryteria wyboru nawilżacza / nawilżaczo-oczyszczacza powietrza
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ETA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ETA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ETA Azzuro 0626 90000
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nawilżacz ultradźwiękowy ETA Azzuro 062690000 | 349 zł |
Nawilżacz powietrza Eta Azzuro 0626 90000 Biały | 349 zł |
Nawilżacz ultradźwiękowy ETA Azzuro 062690000 | 349 zł |
Nawilżacz powietrza ETA Azzuro 062690000 | 349 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →