Nawilżacz Stadler Form Oskar
Zdjęcia 14 |
Stadler Form Oskar |
|
Myjka powietrzna marki Stadler Form reprezentuje średni przedział cenowy, a przede wszystkim wyróżnia się stylowym wyglądem. Etui ma kształt sześcianu, który umieszcza się na stojaku i powinien pełnić funkcję elementu dekoracyjnego we wnętrzu. Jednocześnie w sprzedaży można znaleźć różne warianty kolorystyczne modelu, w tym białą i czarną. Nawilżacz Stadler Form Oskar zaleca się umieszczać w pomieszczeniach do 50 m².
Jest wyposażony w higrostat do regulacji poziomu wilgotności: dostępne są 4 zaprogramowane tryby o wartości od 40 do 55% z automatycznym wyłączeniem po ich osiągnięciu. Istnieje również osobny stały tryb pracy (bez odniesienia do wskaźników wilgotności) oraz 2 prędkości wentylatora - intensywność parowania. Maksymalnie przepływ wody wyniesie 370 ml/h, czyli 3,5-litrowy zbiornik nie będzie musiał być uzupełniany przez około 9,5 godziny. Przy niższych obrotach urządzenie zużywa 200 ml/h i tylko 6 W prądu, pracuje ciszej (poziom hałasu do 26 dB). Dodatkowe cechy modelu to specjalny tryb nocny ze wskazaniem wyciszenia lub całkowitego wyłączenia. Jest też komora na dodawanie olejków aromatycznych (funkcja zapachowa).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stadler Form 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stadler Form.
Kup Stadler Form Oskar
Wszystkie ceny 31 →Stadler Form Oskar Little Energooszczędny nawilżacz powietrza do pomieszcz | 407 zł |
STADLER FORM Nawilżacz STADLER FORM Oskar Biały | 479 zł |
Nawilżacz ewaporacyjny STADLER FORM Oskar Czarny | 450 zł |
Stadler Form Oskar Higrostat 3,5l 50m2 | 399 zł |
- Wkład bakteriobójczy Silver Cube TM
- Biały
- Czarny
- Srebro