Nawilżacz Adler AD 7972
Zdjęcia 12 |
Adler AD 7972 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Kup Adler AD 7972
Wszystkie ceny 9 →Nabiurkowy Adler AD 7972 czarny AGDM-NAW-ADL-005 | 217 zł |
Nawilżacz ultradźwiękowy Adler AD 7972, funkcja aromaterapii i higrometru | 279 zł |
Adler AD 7972 white Nawilżacz ultradźwiękowy LED ultradźwiękowy LED | 233 zł |
Adler AD 7972 Humidifier, 23 W, Water tank capacity 4 L, Suitable for room | 271 zł |
AD 7972 white Nawilżacz ultradźwiękowy led | 239 zł |
Elegancki nawilżacz z automatyczną regulacją wilgotności
Adler AD 7972 to stylowy nawilżacz idealny do domu, małego biura lub małej przestrzeni komercyjnej. Nawilżacz posiada automatyczną kontrolę wilgotności, zapewniając optymalny mikroklimat w pomieszczeniach do 35 m².
Wygoda i funkcjonalność
Cechą szczególną modelu jest możliwość automatycznego utrzymywania wilgotności w zakresie 40-90%, reagowania na odchylenia i dostosowywania poziomu wilgotności bez ingerencji użytkownika. Istnieją trzy poziomy intensywności nawilżania. Zbiornik o pojemności 4 litrów zapewnia aż do 13 godzin ciągłej pracy.
Łatwość użycia i aromaterapia
Sterowanie nawilżaczem odbywa się za pomocą przycisków znajdujących się nad ekranem informacyjnym. Dodawanie wody jest ułatwione dzięki górnej szyjce wlewu. Opóźniony wyłącznik czasowy i zabezpieczenie przed suchym startem zwiększają wygodę użytkowania. A funkcja aromaterapii wzbogaca powietrze przyjemnymi aromatami, tworząc przytulną atmosferę.
Adler AD 7972 to skuteczne i wygodne rozwiązanie umożliwiające utrzymanie optymalnego poziomu wilgotności, jednocześnie dodając walorów estetycznych i komfortu każdej przestrzeni.