Nawilżacz Stadler Form Zoe
Zdjęcia 16 |
Stadler Form Zoe |
|
Stylowy i kompaktowy (wymiary 10x11x11 cm) Stadler Form to dyfuzor zapachowy z ultradźwiękowym nawilżaniem powietrza. Uzupełnieniem modelu jest bursztynowe podświetlenie, dzięki czemu rozpylona mokra mgła wizualnie przypomina płomień. Funkcja ta ma urzekający efekt, działa jako element wystroju i ma na celu zwiększenie komfortu w pomieszczeniu. Olejki aromatyczne do opryskiwania należy dodawać bezpośrednio do zbiornika na wodę.
W nawilżaczu Stadler Form Zoe jest on niewielki - tylko 80 ml, a czas ciągłej pracy szacowany jest na około 10 godzin. Ogólna wydajność modelu jest niska, a sama funkcja nawilżająca działa jako dodatek do aromatyzacji. Do podłączenia urządzenia do sieci oferowany jest kabel z portem USB, co oznacza, że oprócz gniazdka można do jego zasilania wykorzystać power bank, laptop lub inne urządzenia. Ta sama cecha (wraz z małymi wymiarami) pozwala zabrać dyfuzor zapachowy zawsze ze sobą, także do biura, używać go w samochodzie itp. Warto również zauważyć, że poziom hałasu podczas pracy nie przekracza 27 dB, a w sprzedaży dostępne są dwa warianty kolorystyczne - w kolorze białym i czarnym.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stadler Form 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stadler Form.
Kup Stadler Form Zoe
Wszystkie ceny 8 →Stadler Form Zoe | 179 zł |
stadler form Aromatyzer Stadler Form Zoe, biały | 299 zł |
Aromatyzer Nawilżacz Powietrza Zoe Stadler Form Usb Dyfuzor Zapachowy | 249 zł |
Stadler Form Zoe | 159 zł |
Stadler Form Zoe | 159 zł |