Patelnia Valdinox Expert 0204003481 24 cm
Zdjęcia 8 |
Valdinox Expert 0204003481 |
|
Nieprzywierająca 3-warstwowa szwajcarska powłoka ILAG Premium o odporności na ścieranie i zarysowania.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Valdinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Valdinox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Valdinox Expert 0204003481 24 cm
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia VALDINOX Expert 24 cm | 63 zł |
Valdinox Expert Indukcja Nieprzywierająca 24cm | 60 zł |
Patelnia VALDINOx Expert, 24 cm | 84 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Valdinox Expert 0204003481
Ceny na Valdinox Expert 0204003481 |
---|---|---|---|---|
Valdinox Expert 0204003481 24 cm | od 60 zł | 8 oferty | ||
Valdinox Expert 0204003478 28 cm | od 100 zł | 10 oferty | ||
Valdinox Expert 0204003480 30 cm | od 89 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →