Patelnia Florina Nordica 1P0253 24 cm
Florina Nordica 1P0253 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Florina 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Florina.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Florina Nordica 1P0253 24 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia FLORINA Nordica 24 cm | 60 zł |
Florina PATELNIA ALUMINIOWA NORDICA 24CM | 89 zł |
Modyfikacje Florina Nordica 1P0253
Ceny na Florina Nordica 1P0253 |
---|---|---|---|---|
Florina Nordica 1P0252 20 cm | od 46 zł | 4 oferty | ||
Florina Nordica 1P0253 24 cm | od 60 zł | 4 oferty | ||
Florina Nordica 1P0254 28 cm | od 70 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →