Patelnia Florina Cosmo 1P0202 24 cm
Zdjęcia 5 |
Florina Cosmo 1P0202 |
|
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Florina 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Florina.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Florina Cosmo 1P0202 24 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia FLORINA Cosmo 24 cm | 60 zł |
Patelnia Florina Cosmo 24 cm | 51 zł |
Modyfikacje Florina Cosmo 1P0202
Ceny na Florina Cosmo 1P0202 |
---|---|---|---|---|
Florina Cosmo 1P0289 20 cm | od 50 zł | 3 oferty | ||
Florina Cosmo 1P0202 24 cm | od 51 zł | 4 oferty | ||
Florina Cosmo 1P0237 26 cm | od 70 zł | 7 oferty | ||
Florina Cosmo 1P0292 28 cm | od 80 zł | 3 oferty | ||
Florina Cosmo 1P0239 30 cm | od 90 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →