Patelnia Ibili Natura Copper 495022 22 cm
Zdjęcia 9 |
Ibili Natura Copper 495022 |
|
3 warstwy powłoki nieprzywierającej, wolne od PFOA i o niskiej emisji CO2.
Uniwersalna kompatybilność ze wszystkimi rodzajami płyt grzewczych, w tym indukcyjnymi.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ibili 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ibili.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Ibili Natura Copper 495022
Ceny na Ibili Natura Copper 495022 |
---|---|---|---|---|
Ibili Natura Copper 495022 22 cm | od 70 zł | 1 oferta | ||
Ibili Natura Copper 495024 24 cm | od 80 zł | 1 oferta | ||
Ibili Natura Copper 495026 26 cm | od 89 zł | 1 oferta | ||
Ibili Natura Copper 495028 28 cm | od 100 zł | 1 oferta | ||
Ibili Natura Copper 495030 30 cm | od 109 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →