Miernik cęgowy UNI-T UT205A
Zdjęcia 9 |
UNI-T UT205A
Rodzaj urządzenia:miernik cęgowy
Napięcie stałe:400 mV, 600 V
Napięcie AC:4000 mV, 600 V
Prąd AC:1000 А
Rezystancja:400 Ohm, 40 MOhm
UT205A nie ma funkcji pomiaru temperatury, ale UT206A ma
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne UT205A
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog UNI-T 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele UNI-T.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup UNI-T UT205A
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Blow 0061# Miernik ut205a uni-t | 260 zł |
Multimetr Miernik Prądu Cęgowy Zestaw 1000A Ut205A | 199 zł |
0061# Miernik ut205a uni-t | 227 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →