Multimetr UNI-T UT18D
Zdjęcia 4 |
UNI-T UT18D
Rodzaj urządzenia:próbnik napięcia
Napięcie stałe:8000 mV, 690 V
Napięcie AC:8000 mV, 690 V
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne UT18D
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog UNI-T 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele UNI-T.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup UNI-T UT18D
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
UNI-T UT18D Napięcie Ciągłość Testerzy Napięcie Metry LED/LCD Pokaz Automa | 200 zł |
MIERNIK PRÓBNIK NAPIĘCIA I FAZ UNI-T UT18D AUTOMAT | 192 zł |
Miernik Uniwersalny (Tester) Ut18D | 215 zł |
1 szt. Miernik, próbnik napięcia i faz UNI-T UT18D. | 285 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →