Multimetr UNI-T UT15C
Wideo 3Zdjęcia 5 |
UNI-T UT15C
Rodzaj urządzenia:próbnik napięcia
Napięcie stałe:12000 mV, 690 V
Napięcie AC:12000 mV, 690 V
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne UT15C
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog UNI-T 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele UNI-T.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup UNI-T UT15C
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
UNI-T UT15C Waterproof Voltage Tester AC/DC Voltage Detection Multimeter H | 123 zł |
Miernik Lechpol MIE0116 LXUT15C tester napięcia UT 15C UNIT-T - wysyłka w | 128 zł |
MIERNIK PRÓBNIK NAPIĘCIA UNI-T UT15C AUTOMAT | 116 zł |
Blow 8482# Miernik ut15c uni-t | 127 zł |
Miernik cyfrowy UT15C Uni-t | 170 zł |
pokaż 10 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →