Multimetr UNI-T UT18C
Zdjęcia 5 |
UNI-T UT18C
Rodzaj urządzenia:próbnik napięcia
Napięcie stałe:8000 mV, 690 V
Napięcie AC:8000 mV, 690 V
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne UT18C
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog UNI-T 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele UNI-T.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup UNI-T UT18C
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Uni-T Mie0195 UT18C Miernik Uniwersalny Czarny/Czerwony 272 x 85 x 31 cm | 179 zł |
MIERNIK PRÓBNIK NAPIĘCIA I FAZ UNI-T UT18C AUTOMAT | 182 zł |
Uni-T Miernik uniwersalny (tester) UT18C | 193 zł |
Uniwersalny Próbnik Napięcia I Faz Uni-T Ut18C | 202 zł |
UNI-T UT18C RCD Handheld Digital Multimeter 690V Display Continunity Voltm | 272 zł |
UNI-T UT18C - Voltage and continuity tester IP65 Voltage indication via LE | 212 zł |
Miernik uniwersalny wskaźnik napięcia Uni-T UT18C | 179 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →