Multimetr UNI-T UT15B
Zdjęcia 4 |
UNI-T UT15B
Rodzaj urządzenia:próbnik napięcia
Napięcie stałe:12000 mV, 690 V
Napięcie AC:12000 mV, 690 V
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne UT15B
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog UNI-T 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele UNI-T.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup UNI-T UT15B
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Uni-T Miernik napięcia Uni-T UT15B | 134 zł |
Wodoodporny Miernik Próbnik Napięcia Uni-T | 127 zł |
Miernik elektryczny - miernik - multimetr UNI-T AS1619 | 145 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →