Pistolet pneumatyczny Umarex IWI Jericho B
Wideo 2Zdjęcia 2 |
Umarex IWI Jericho B |
|
Replika pistoletu bojowego Jericho 941
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Umarex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Umarex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Umarex IWI Jericho B
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pistolet wiatrówka IWI JERICHO B 4,5 mm BB 23-strzał. CO2 (5.8174) | 251 zł |
Umarex - Pistolet wiatrówka IWI Jericho - 4,5 mm - 5.8174 | 309 zł |
Wiatrówka Pistolet IWI JERICHO B RATY 0 | PayPo | GRATIS WYSYŁKA | ZWROT D | 319 zł |
Magazynek do IWI JERICHO B kal. 4,46mm RATY 0 | PayPo | GRATIS WYSYŁKA | Z | 135 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →