Пневматичний пістолет Umarex IWI Jericho B
Відео 2Фото 2 |
Umarex IWI Jericho B |
|
Копія бойового пістолета Jericho 941
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Umarex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Umarex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Umarex IWI Jericho B
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pistolet wiatrówka IWI JERICHO B 4,5 mm BB 23-strzał. CO2 (5.8174) | 251 zł |
Umarex - Pistolet wiatrówka IWI Jericho - 4,5 mm - 5.8174 | 309 zł |
Wiatrówka Pistolet IWI JERICHO B RATY 0 | PayPo | GRATIS WYSYŁKA | ZWROT D | 319 zł |
Magazynek do IWI JERICHO B kal. 4,46mm RATY 0 | PayPo | GRATIS WYSYŁKA | Z | 135 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →