Пневматичний пістолет Umarex Glock 17 Gen.4 GBB 4.5 mm (5.8364)
Фото 3 |
Umarex Glock 17 Gen.4 GBB 4.5 mm |
|
Ліцензійна копія вогнепальної пістолета Glock 17 Gen.4.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Umarex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Umarex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Umarex Glock 17 Gen.4 GBB 4.5 mm
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pistolet wiatrówka GLOCK 17 Gen.4 4,5 mm BB 18-strzał. BlowBack CO2 (5.836 | 723 zł |
Umarex - Wiatrówka Glock 17 Gen4 - Blow Back - 4,5 mm - 5.8364 | 819 zł |
Wiatrówka Pistolet Glock 17 gen.4 Metal Slide 4,5 RATY 0 | PayPo | GRATIS | 909 zł |
Pistolet wiatrówka Umarex Glock 17 Gen. 4, 4.5 mm (5.8364) | 908 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →