Пневматичний пістолет ASG Bersa Thunder 9 Pro (17302)
Фото 7 |
ASG Bersa Thunder 9 Pro |
|
Копія бойового пістолета Bersa Thunder 9 Pro
Точна пневматична копія однойменного пістолета аргентинського виробництва. Енергію пострілу дає стислий вуглекислий газ з змінного балончика, цей же газ виробляє автозведення пістолета і готує його для наступного пострілу. Стрільба ведеться стандартним сталевим кулькою калібру 4,5 мм, в магазині їх поміщається 19 шт. В момент пострілу, під тиском газу, така кулька розганяється до початкової швидкості в 122 м/с. Важить пістолет 530 гр.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ASG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ASG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ASG Bersa Thunder 9 Pro
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Asg Bersa Thunder 9 Pro Airsoft Pistol Szary 4.5 mm ASG17302 | 253 zł |
ASG - Wiatrówka Bersa Thunder 9 Pro - 4,5 mm - 17302 | 236 zł |
Wiatrówka Pistolet Bersa Thunder 9 PRO 4,5 mm RATY 0 | PayPo | GRATIS WYSY | 239 zł |
Pistolet ASG GNB CO2 Bersa Thunder 9 PRO RATY 0 | PayPo | GRATIS WYSYŁKA | | 219 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →