Пневматичний пістолет ASG CZ SP-01 Shadow Blowback
Фото 9 |
ASG CZ SP-01 Shadow Blowback |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ASG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ASG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ASG CZ SP-01 Shadow Blowback
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Asg Cz Sp-01 Shadow Blowback Airsoft Pistol Czarny 4.5 mm ASG18396 | 1 024 zł |
Pistolet Pneumatyczny CZ SP-01 SHADOW 4,5mm RATY 0 | PayPo | GRATIS WYSYŁK | 799 zł |
Pistolet pneumatyczny CZ 75 SP-01 Shadow GBB, kal. 4,5 mm CO2 | 708 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →