Пневматичний пістолет ASG CZ SP-01 Shadow (17526)
Відео 2Фото 7 |
ASG CZ SP-01 Shadow |
|
Копія бойового пістолета CZ 75 SP-01 Shadow
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ASG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ASG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ASG CZ SP-01 Shadow
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Asg Cz Sp-01 Shadow Airsoft Pistol Czarny 4.5 mm ASG17526 | 314 zł |
ASG - Wiatrówka CZ SP-01 SHADOW - 4,5 mm - 17526 | 229 zł |
Wiatrówka CZ 75 SP-01 Shadow 4,5 mm (17526) RATY 0 | PayPo | GRATIS WYSYŁK | 299 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →