Пневматичний пістолет ASG CZ 75D Compact (16086)
Відео 2Фото 7 |
ASG CZ 75D Compact |
|
Копія бойового пістолета CZ 75
Досить точна копія чеського бойового прототипу CZ 75D Compact. Газобалонний пістолет, постріл відбувається за рахунок енергії стисненого газу. У момент пострілу тиск газу розганяє металевий кулька, який використовується в якості заряду, до початкової швидкості в 105 м/с. Магазин на 16 кульок розміщується в рукоятці і витягується аналогічно оригінальному CZ 75D. Ствол пістолета гладкий, калібру 4,5 мм, вага пістолета складає 805 гр.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ASG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ASG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ASG CZ 75D Compact
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Asg Cz 75d Compact Airsoft Pistol Czarny 4.5 mm ASG16086 | 338 zł |
ASG - Replika pistoletu CZ 75D Compact - GNB - 15885 | 233 zł |
Wiatrówka Pistolet Action Sport Games CZ 75D Compact 4,5 mm - Black RATY 0 | 329 zł |
Asg Cz 75d Compact Duotone Airsoft Pistol Czarny 4.5 mm ASG16200 | 410 zł |
Asg Cz 75d Compact Fde Duotone Airsoft Pistol Czarny 6 mm ASG18603 | 125 zł |
Pistolet airsoftowy CZ 75 D Compact 6 mm Gas, czarny | 271 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →