Pistolet pneumatyczny Umarex Glock 17 Gen.4 GBB 4.5 mm (5.8364)
Zdjęcia 3 |
Umarex Glock 17 Gen.4 GBB 4.5 mm |
|
Licencjonowana kopia broni Glock 17 Gen.4.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Umarex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Umarex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Umarex Glock 17 Gen.4 GBB 4.5 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pistolet wiatrówka GLOCK 17 Gen.4 4,5 mm BB 18-strzał. BlowBack CO2 (5.836 | 723 zł |
Umarex - Wiatrówka Glock 17 Gen4 - Blow Back - 4,5 mm - 5.8364 | 819 zł |
Wiatrówka Pistolet Glock 17 gen.4 Metal Slide 4,5 RATY 0 | PayPo | GRATIS | 909 zł |
Pistolet wiatrówka Umarex Glock 17 Gen. 4, 4.5 mm (5.8364) | 908 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →