Pistolet pneumatyczny Umarex TDP 45
Wideo 2Zdjęcia 11 |
Umarex TDP 45 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Umarex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Umarex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Umarex TDP 45
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pistolet wiatrówka UMAREX TDP 45 kal. 4,5 mm BB CO2 (5.8180) | 178 zł |
Umarex - Wiatrówka TDP .45 - 4,5 mm - 5.8180 | 199 zł |
Wiatrówka Pistolet UMAREX TDP 45 RATY 0 | PayPo | GRATIS WYSYŁKA | ZWROT D | 209 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →