Pocisk i nabój JSB Exact Jumbo Diabolo 5.5 mm 1.03 g 500 pcs
JSB Exact Jumbo Diabolo 5.5 mm 1.03 g 500 pcs |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog JSB 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele JSB.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup JSB Exact Jumbo Diabolo 5.5 mm 1.03 g 500 pcs
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Śrut 5,5 mm diabolo JSB Exact Jumbo 500 (546245-500) | 57 zł |
JSB - Śrut do wiatrówki Exact Jumbo 5.5 mm - 500 szt. - 546245-500 | 75 zł |
Śrut JSB Exact Jumbo 5.5mm, 500szt (546245-500) | 75 zł |
Śrut 5,51 mm diabolo JSB Exact Jumbo 500 szt. (546246-500) | 64 zł |
JSB - Śrut do wiatrówki Exact Jumbo - 5.51 mm - 500 szt. - 546246-500 | 75 zł |
Śrut JSB Exact Jumbo 5.51mm, 500szt (546246-500) | 75 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →