Pocisk i nabój Haendler & Natermann Baracuda 4.5 mm 0.69 g 400 pcs
Haendler & Natermann Baracuda 4.5 mm 0.69 g 400 pcs |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Haendler & Natermann 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Haendler & Natermann.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Haendler & Natermann Baracuda 4.5 mm 0.69 g 400 pcs
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Śrut 4,5 mm diabolo H&N Baracuda 400 (92184500004/400) | 48 zł |
Śrut H&N 4,50mm diabolo Baracuda 400szt RATY 0 | PayPo | GRATIS WYSYŁKA | | 59 zł |
Śrut H&N Baracuda Match 4.52mm, 400szt (92284520004) | 70 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →