Smartfon UleFone Armor X10 32 GB / 4 GB
Wideo 19Zdjęcia 7 |
UleFone Armor X10 32 GB / 4 GB
Wyświetlacz:5.45 ", 1440х720 (18:9), 295 ppi, 60 Hz
Pamięć:32 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Helio P22
Aparat:2 moduły, 13 MP
Akumulator:5180 mAh
Waga:256 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria UleFone Armor (wytrzymałe)Porównaj w tabeli →
od 1 418 zł
dla wojskowych, 6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G96, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 22000 mAh, 647 g
od 2 298 zł
dla wojskowych, 5G, łączność satelitarna, 6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 8020, aparat: 50 Mpx, + 8 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 6, NFC, przycisk SOS, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5280 mAh, 332 g
od 1 199 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5380 mAh, 290 g
od 842 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G96, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 6600 mAh, 324 g
od 799 zł
dla wojskowych, 6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5180 mAh, 297 g
od 1 519 zł
dla wojskowych, krótkofalówka, 5.56 ", 434 ppi, 60 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G99, aparat: 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 10850 mAh, 381 g
od 938 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G96, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 6600 mAh, 324 g
od 667 zł
dla wojskowych, 6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 13, czysty Android, 64 GB, RAM 6 GB, Helio G36, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 6320 mAh, 300 g
od 1 077 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 9600 mAh, 400 g
od 547 zł
dla wojskowych, kompaktowy, 5.45 ", 295 ppi, 60 Hz, Android 13, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G36, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 4680 mAh, 257 g
od 1 241 zł
dla wojskowych, 5G, 6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 700, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5180 mAh, 296 g
od 1 777 zł
dla wojskowych, 5G, 6.1 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, Dimensity 800, aparat: 5 modułów, 48 Mpx, nagrywanie 4K, kamera termowizyjna, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5200 mAh, 293 g
od 549 zł
dla wojskowych, kompaktowy, 5 ", 294 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 16 GB, RAM 2 GB, Helio A22, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 4000 mAh, 234 g
od 500 zł
dla wojskowych, 6.1 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio P60, aparat: 3 moduły, 16 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 5580 mAh, 282 g
od 220 zł
dla wojskowych, 2.4 ", 167 ppi, autorski, aparat: 0.3 Mpx, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: 2100 mAh, wymienna bateria, 158 g
od 799 zł
dla wojskowych, 6.1 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio P60, aparat: 3 moduły, 16 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 5580 mAh, 282 g
od 400 zł
dla wojskowych, kompaktowy, 5.45 ", 295 ppi, 60 Hz, Android, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Helio P22, aparat: 2 moduły, 20 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: 5180 mAh, 256 g
od 775 zł
dla wojskowych, kompaktowy, 5.45 ", 295 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G35, aparat: 2 moduły, 12 Mpx, + 13 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 6600 mAh, 346 g
od 453 zł
dla wojskowych, kompaktowy, 5.45 ", 295 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 32 GB, RAM 3 GB, Helio A22, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 4860 mAh, 257 g
od 2 268 zł
dla wojskowych, 5G, 6.1 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, Dimensity 800, aparat: 5 modułów, 48 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5200 mAh, 295 g
Wideo recenzje
Recenzja Ulefone Armor 8 — Wytrzymały smartfon w dobrej cenie
26 grudnia 202037 170 przegląd
Oukitel WP18 Pro - vs - uleFone Armor X10 Pro
20 czerwca 2023386 przegląd
Ulefone Armor X10 Rugged Phone Review Canada
23 marca 20222 080 przegląd
ធន់មាំជាមួយតម្លៃ 139USD [ Armor X10 - Review ]
16 października 20229 737 przegląd
Unboxing the Ulefone Armor X10 Pro - Palm Size and Immersive Sound
18 marca 20225 538 przegląd
How Tough Is This Smartphone? Ulefone Armor 10 Review!
8 grudnia 202072 036 przegląd
Ulefone Armor X10 Battery Life Test
2 marca 20224 067 przegląd
Ulefone Power Armor X11 Pro vs Ulefone Armor X10 Pro | Full Specifications | Full Features | 2022
2 grudnia 20227 798 przegląd
Ulefone Armor X10 REVIEW: The Best Compact Rugged Smartphone You Can Buy!
9 lutego 202238 879 przegląd
Ulefone Power Armor 14 Durabiliy Test | Ulefone Test
7 stycznia 202221 617 przegląd
Ulefone Armor X10 Life Crash Test
4 marca 202216 413 przegląd
Ulefone Armor 10 5G Extreme Temperature Test
26 stycznia 202110 701 przegląd
Ulefone Armor X10 - Full Specifications | Features | Camera | Storage | 2021
23 grudnia 2021952 przegląd
Unboxing the Ulefone Armor X10: Best Portable Rugged Smartphone You Can Buy
25 grudnia 202117 362 przegląd
Ulefone Armor X10 Pro REVIEW: The Best Compact Rugged Smartphone You Can Buy!
4 maja 202246 452 przegląd
Introducing the Ulefone Armor X10 Pro - Palm Size and Immersive Sound
10 marca 202212 000 przegląd
Ulefone Armor X10 - Fashion Appearance Pioneer in Rugged Phone
26 grudnia 20215 267 przegląd
Reimagine Your Christmas Gifts With Ulefone Armor X10
21 grudnia 20217 220 przegląd
Introducing the Ulefone Armor X10 - Fashion Appearance Pioneer in Rugged Phone
23 grudnia 202125 655 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 398 zł
dla wojskowych, 5.5 ", 293 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio P22, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: 4000 mAh, 237 g
od 699 zł
dla wojskowych, 5.7 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio P22, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: 5580 mAh, 261 g
od 700 zł
dla wojskowych, 5.5 ", 293 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio A25, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 5000 mAh, 235 g
od 649 zł
dla wojskowych, 5.5 ", 293 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 32 GB, RAM 4 GB, Helio A22, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 6300 mAh
od 599 zł
dla wojskowych, 5.5 ", 293 ppi, 60 Hz, Android 9.0, 32 GB, RAM 4 GB, Helio A22, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, ochrona IP68, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: 8000 mAh
od 534 zł
dla wojskowych, 5.7 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio A25, aparat: 3 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 5080 mAh, 256 g
od 4 095 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 648 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki