Smartfon UleFone Armor 8 64 GB / 4 GB
Wideo 15Zdjęcia 13 |
Wytrzymały smartfon o zrównoważonej wydajności za rozsądną cenę. Dla modelu zadeklarowano ochronę przed pyłem i wodą zgodnie z normą IP68 oraz zgodność z „militarystyczną” normą MIL-STD-810G. Według zapewnień producenta UleFone Armor 8 wytrzymuje 30-minutowe zanurzenie w słodkiej wodzie na głębokość półtora metra i nie boi się upadku na twardą podłogę z wysokości ok. 1,2 m. Z technicznego punktu widzenia mamy do czynienia z typowym urządzeniem podstawowej klasy, reprezentującym średni segment urządzeń mobilnych.
Smartfon wykorzystuje „żelazną” kombinację ośmiordzeniowego chipsetu MediaTek Helio P60 i 4/64 GB rozszerzalnej pamięci, 6,1-calowy ekran IPS, potrójny aparat główny, a nawet chip NFC do płatności zbliżeniowych za zakupy. Innymi ciekawymi cechami, o których warto wspomnieć, są boczny skaner linii papilarnych (w przycisku zasilania) oraz technologia przyspieszonego 15-watowego ładowania akumulatora o pojemności 5580 mAh. Symetryczne złącze USB C pełni rolę kabla łączącego się z obudową smartfona.
Kup UleFone Armor 8 64 GB / 4 GB
Wszystkie ceny 36 →Ulefone Armor 8 155 cm 61 Dual SIM Android 100 4G USB Type-C 4 GB 64 GB 55Ulefone Armor 8 15,5 cm (6.1) Dual SIM Android 10.0 4G USB Type-C 4 GB 64 GB 5580 mAh Black Amazon.plZłóż skargę | 649 zł |
ULEFONE Smartfon ULEFONE Armor 8 4/64GB Pomarańczowy Czarno-pomarańczowyUlefone Armor 8 posiada certyfikat zgodności ze standardami Ip68/Ip69K i profilami amerykańskiego standardu wojskowego 810G,... więcejw tym wodoodporność, pyłoszczelność oraz odporność na: wstrząsy, upadki, wibracje, ekstremalne temperatury i inne. Jest odporny na zanurzenie w wodzie na głębokość do 1,5 metra aż do 30 minut oraz przypadkowe upuszczenie z wysokości nawet do 1,2 metra. Jest to idealny telefon do użytku nawet w bardzo wilgotnym,Korzy MediaMarkt.plZłóż skargę | 557 zł |
Smartfon ULEFONE Armor 8 4/64GB 6.1" Czarny UF-A8/BKEkrany smartfonów o przekątnej długości 6.1 cali wpiszą się w zakres preferencji najbardziej wymagających użytkowników. Tak d... więcejuży wyświetlacz pozwoli na wysoki komfort oglądania treści multimedialnych Electro.plZłóż skargę | 500 zł |
Smartfon Ulefone Armor 8 (orange) GS-T-ULFN-0039Ulefone Armor 8 (orange) - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odbiór w skle... więcejpach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 646 zł |
ULEFONE Armor 8 4/64GB PomaranczowyOkres gwarancji: 24 miesiące Wyposażenie: Wymiary [mm]: Waga [g]: Kolor: Pomarańczowy Typ obudowy: Wodoodporność: IP68, I... więcejP69K, MIL-STD-810G Czytnik linii papilarnych: Tak Wzmocniona obudowa: Tak Wodoodporność: Wodoodporny Model: Pomarańczowy (4/64GB) System operacyjny: Android 10 Procesor [GHz]: 2,0 GHz Pamięć: 64 GB Czytnik kart pamięci: Tak (microSD) RAM: 4 GB Typ procesora: 8 - rdzeniowy Procesor (opis): Mediatek Helio P60 Octa-core Obsługiwana pamięć do: 256 GB Taktowanie procesora [GHz]: od 1,6 GHz do 2,0 GHz Pamięć RAM [GB]: 4 GB Wbudowana pamięć [GB]: 64 GB Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 4 / 64 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 10 Wersja systemu iOS: Nie dotyczy Modele pozostałych producentów: ULEFONE Armor 8 Przekątna ekranu [cal]: 6,1" Technologia ekranu: Rozdzielczość ekranu [px]: 720 x 1560 px Ochrona ekranu: Brak Przekątna [cal]: od 6" do 6,49" Składany ekran: Nie Przekątna [cal]: 6.1 Aparat główny [Mpix]: 16 + 8 + 2 Mpix Lampa błyskowa: Ilość aparatów: 3 Aparat główny [Mpix]: od 15 do 19 Mpix Rozdzielczość nagrywanych filmów: Aparat główny (tylny) [Mpix]: 16 Aparat przedni [Mpix]: 8 Mpix Lampa błyskowa: Nie Ilość aparatów: 1 Aparat przedni [Mpix]: od 5 do 10 Mpix Standard GSM: 2G GSM: 2/3/5/8
3G WCDMA: 1/2/4/5/8
LTE-FDD: 1/2/3/4/5/7/8/1 Neonet.plZłóż skargę | 721 zł |