Karm dla psów Trovet Dog HPD Canned 400 g 1 szt.
Trovet Dog HPD Canned 400 g |
|
Zapobiega alergiom i nietolerancjom pokarmowym w postaci problemów skórnych i/lub problemów trawiennych (biegunka, wymioty).
Zalecany czas stosowania to 3 do 8 tygodni w przypadku uczulenia lub nietolerancji pokarmowych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Trovet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Trovet.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Trovet Dog HPD Canned 400 g 1 szt.
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mokra karma dla psów Trovet Hypoallergenic Horse HPD 400 g (8716811001830) | 22 zł |
TROVET TROVET Hypoallergenic HPD z koniną - mokra karma dla psa - 400 g | 20 zł |
Trovet Hypoallergenic HPD z Koniną - 400g puszka dla psa TROV13 | 17 zł |
Trovet Hypoallergenic HPD, konina - 400 g | 16 zł |
Trovet Hypoallergenic HPD z koniną - 400g | 24 zł |
pokaż 4 oferty
Wskazania do stosowania:
- uczulenie pokarmowa
- nietolerancja pokarmowa
- szczenięta
- nadwrażliwość na białko mięsa końskiego
- szczenięta ras dużych i olbrzymich do 12 miesiąca życia
PolecamyPorównaj w tabeli →