Karma dla kotów Trovet Cat RRD 3 kg
Trovet Cat RRD 3 kg 0.5 kg3 kg |
|
Połączenie królika i ryżu rzadko powoduje reakcję alergiczną. Ryż jako źródło węglowodanów jest bardzo lekkostrawny.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Trovet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Trovet.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Trovet Cat RRD 3 kg
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
3 kg Trovet RRD Hypoallergenic królik dietetyczna karma dla kotów 55925.6 | 143 zł |
Trovet Hypoallergenic RRD z królikiem 3 kg, dla kotów | 153 zł |
TROVET Hypoallergenic RRD z królikiem - sucha karma dla kota - 3 kg | 134 zł |
Trovet KOT 3kg RRD hipoalergenic | 129 zł |
Trovet Hypoallergenic Feline RRD, królik - 3 kg | 123 zł |
pokaż 4 oferty
Wskazania do stosowania:
- uczulenie pokarmowa
- nietolerancja pokarmowa
- kocięta
- nadwrażliwość na białko królicze
Modyfikacje Trovet Cat RRD
Ceny na Trovet Cat RRD |
---|---|---|---|---|
Trovet Cat RRD 500 g | od 31 zł | 4 oferty | ||
Trovet Cat RRD 3 kg | od 118 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →