Renowator Trotec PMTS 10-20V (4.420.000.055)
Zdjęcia 7 |
Trotec PMTS 10-20V
Rodzaj urządzenia:renowator
Prędkość obrotowa:5000 – 19000 obr/min
Zasilanie:akumulatorowe
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne PMTS 10-20V
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Trotec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Trotec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Trotec PMTS 10-20V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Akumulatorowe szlifierka wielofunkcyjna PMTS 10-20V | 377 zł |
Trotec Akumulatorowe narzędzie wielofunkcyjne PMTS 10-20V | 300 zł |
Trotec Akumulatorowe narzędzie wielofunkcyjne PMTS 10-20V + Zestaw PMTS 1 | 330 zł |
Trotec Akumulatorowe narzędzie wielofunkcyjne PMTS 10-20V + Zestaw PMTS 2 | 330 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →