Renowator Stanley FatMax SFMCE500D2K
Wideo 1Zdjęcia 11 |
Stanley FatMax SFMCE500D2K
akum. 2 szt., 4 Ahakum. brak
Rodzaj urządzenia:renowator
Prędkość obrotowa:8000 – 18000 obr/min
Zasilanie:akumulatorowe
Model SFMCE500B jest dostarczany bez baterii, ładowarki i etui, natomiast model SFMCE500D2K jest dostarczany z dwoma bateriami (4 Ah), ładowarką i etui.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne FatMax SFMCE500D2K
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stanley 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stanley.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stanley FatMax SFMCE500D2K
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stanley FatMax SFMCE500D2K akumulatorowe narzędzie wielofunkcyjne 18 V 20 | 710 zł |
Stanley Narzędzie wielofunkcyjne V20 2x2,0Ah SFMCE500D2K | 706 zł |
Stanley, St Narzędzie Wielofunkcyjne V20 2X2,0Ah Sfmce500D2K | 817 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Stanley FatMax SFMCE500D2K
Ceny na Stanley FatMax SFMCE500D2K |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax SFMCE500D2K | od 706 zł | 3 oferty | ||
Stanley FatMax SFMCE500B | od 403 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →