Wiertarko-wkrętarka Trotec PSCS 11-12V (4.410.000.102)
Zdjęcia 14 |
Trotec PSCS 11-12V |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Trotec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Trotec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Trotec PSCS 11-12V
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TROTEC Wiertarko-Wkrętarka akumulatorowa PSCS 11-12V 20Ah 2 biegi 22Nm 19 | 365 zł |
Wiertarko-wkrętarka Trotec PSCS 11-12V 12 V 1 x akumulator 1.5 Ah | 283 zł |
Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa TROTEC PSCS, 11-12 V | 257 zł |
TROTEC Wkrętarka akumulatorowa PSCS 11-12V silnik z 2-biegową przekładnią | 228 zł |
TROTEC Wiertarko-Wkrętarka akumulatorowa PSCS 11-12V 20Ah 2 biegi 22Nm 19 | 340 zł |
TROTEC Wiertarko-Wkrętarka akumulatorowa PSCS 11-12V 20Ah 2 biegi 22Nm 19 | 456 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →