Дриль-шурупокрут Trotec PHDS 11-20V (4.410.000.502)
Фото 10 |
Trotec PHDS 11-20V |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trotec PHDS 11-20V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TROTEC Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa PHDS 11-20V Akumulator Fl | 247 zł |
Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa PHDS 11-20V | 407 zł |
Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa PHDS 11-20 V wraz z zestawem wie | 292 zł |
TROTEC Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa PHDS 11-20 V wraz z zesta | 314 zł |
TROTEC Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa PHDS 11-20 V z zestawem b | 292 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →