Wiertarko-wkrętarka Trotec PHDS 11-20V (4.410.000.502)
Zdjęcia 10 |
Trotec PHDS 11-20V |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Trotec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Trotec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Trotec PHDS 11-20V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TROTEC Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa PHDS 11-20V Akumulator Fl | 247 zł |
Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa PHDS 11-20V | 407 zł |
TROTEC Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa PHDS 11-20 V wraz z zesta | 314 zł |
Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa PHDS 11-20 V wraz z zestawem wie | 292 zł |
TROTEC Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa PHDS 11-20 V z zestawem b | 292 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →