Renowator Makita DTM51Z
Wideo 1Zdjęcia 7 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Kup Makita DTM51Z
Makita DTM51Z Wielofunkcyjne Narzędzie 390 W 18 V Czarno/Niebieska 186 kg | 475 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne 18V DTM51Z Makita / bez aku | 620 zł |
Makita Makita Narzędzie wielofunkcyjne 18v li-ion bez akumulatorów i ładow | 766 zł |
Makita Narzędzie wielofunkcyjne 18V solo (DTM51Z) | 602 zł |
DTM51Z Narzędzie akum. Wielofunkcyjne LI-ION 18V MAKITA | 672 zł |
Najbardziej wszechstronne elektronarzędzie
Renovator Makita DTM51Z może zastąpić kilka oddzielnych urządzeń jednocześnie. Wprawdzie nie jest w stanie konkurować ze specjalistycznym narzędziem pod względem produktywności, ale w przypadku małych prac multitool jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Jego wrzeciono porusza się z niską amplitudą i wysoką częstotliwością, odchylając się o 1,6° na lewo i prawo od osi środkowej. Taki ruch roboczy pozwala, przy użyciu różnych przystawek i akcesoriów, wykonywać szeroki zakres prac: cięcie, piłowanie, skrobanie, szlifowanie i wiele innych. Nasadki zmieniają się w ciągu kilku sekund: wystarczy pociągnąć dźwignię na górze korpusu, aby zwolnić akcesorium, które jest zaciśnięte na trzpieniu, i włożyć kolejne. Częstotliwość oscylacji wrzeciona waha się w zakresie od 6 do 20 tys. oscylacji na minutę, w zależności od położenia pokrętła regulacji prędkości.
Kompatybilny ze wszystkimi typami załączników i baterii
Wszystkie standardowe dysze OIS są odpowiednie dla renowatora Makita DTM51Z. Dzięki promieniowym otworom umieszczonym na obwodzie akcesoria można montować w 12 różnych pozycjach - czyli pod dowolnym kątem, który jest najwygodniejszy do pracy. Kompatybilność z mocowaniami o innych standardach zapewniają specjalne adaptery.
Ten model narzędzia jest kompatybilny ze wszystkimi typami akumulatorów Makita 18-woltowych od 1,5 Ah do 6 Ah. Przy standardowym akumulatorze 3 Ah renowator działa do 70 minut na pełnych obrotach przy maksymalnym obciążeniu. W przypadku korzystania z oryginalnej ładowarki Makita akumulator jest w pełni naładowana w ciągu 30 minut. Na korpusie renowatora znajduje się wskaźnik, który sygnalizuje niski poziom baterii.
„Tusza” czy „maksymalne wyposażenie”?
Makita DTM51Z Renovator to tak zwany „karkas” (czyli akumulator, ładowarka i osprzęt nie są dołączone). Dlatego jeśli nie masz jeszcze narzędzia bezprzewodowego Makita z niezbędnym zestawem wymiennych baterii i akcesoriów, lepiej wybrać całkowicie podobny model Makita DTM51RFJX1, który jest dostarczany w plastikowej obudowie ze wszystkim, czego potrzebujesz do pracy.
Modyfikacje Makita DTM51Z
Ceny na Makita DTM51Z |
---|---|---|---|---|
Makita DTM51RT | od 2 233 zł | 1 oferta | ||
Makita DTM51RFJX1 | od 1 792 zł | 7 oferty | ||
Makita DTM51ZJX2 | od 1 118 zł | 1 oferta | ||
Makita DTM51ZJX3 | od 1 492 zł | 1 oferta | ||
Makita DTM51ZJ | od 1 163 zł | 1 oferta | ||
Makita DTM51Z | od 475 zł | 5 oferty | ||
Makita DTM51ZX1 | od 864 zł | 5 oferty |