Młotowiertarka Trotec PRDS 10-20V (4415000201)
Zdjęcia 10 |
Trotec PRDS 10-20V
Tryby pracy:wiercenie udarowe, bez udaru
Energia udaru:1 J
Liczba udarów:5000 ud/min
Prędkość biegu jałowego:900 obr./min
Rodzaj uchwytu:SDS+
Zasilanie:akumulatorowe, 20 V, 1 szt., 2 Ah
Waga:1.5 kg
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne PRDS 10-20V
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Trotec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Trotec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Trotec PRDS 10-20V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TROTEC Młot udarowo-obrotowy PRDS 10-20V siła udaru 1 J pneumatyczny mecha | 410 zł |
Akumulatorowa młotowiertarka PRDS 10-20V | 337 zł |
Trotec Akumulatorowa młotowiertarka PRDS 10-20V | 240 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →