Wiertarka Trotec PHDS 10-230V (4.415.000.010)
Zdjęcia 6 |
Trotec PHDS 10-230V |
|
Uchwyt wiertarski: rodzaje i różniceCharakterystyka różnych rodzajów uchwytów do wiercenia i pracy z elementami złącznymi
Co jest lepsze: wiertarka, śrubokręt czy wiertarka / śrubokręt?Badamy cechy konstrukcyjne i specyfikę użycia takich podobnych, ale wciąż różnych typów elektronarzędzi
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Trotec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Trotec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Trotec PHDS 10-230V
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TROTEC PHDS 10-230V Wiertarka udarowa elektroniczna moc 650 W uniwersalne | 173 zł |
Wiertarka udarowa PHDS 10-230V | 207 zł |
Trotec Wiertarka udarowa PHDS 10-230V | 130 zł |
TROTEC Wiertarka udarowa PHDS 10-230 V moc 650 W moment obrotowy 75 Nm do | 130 zł |
TROTEC Wiertarka udarowa PHDS 10-230 V 650 W maks średnica wiertła drewno | 227 zł |
TROTEC Wiertarka udarowa PHDS 10-230 V z wysokiej jakości kablem przedłuża | 284 zł |
TROTEC Wiertarka udarowa PHDS 10-230 V 650 W maks średnica wiertła drewno | 275 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →