Gofrownica TRISTAR WF-2120
TRISTAR WF-2120 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TRISTAR 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TRISTAR.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TRISTAR WF-2120
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tristar Podwójna gofrownica stal nierdzewna 10 pąków w kształcie serca na | 147 zł |
Tristar Gofrownica WF-2120 | 126 zł |
Gofrownica TRISTAR WF-2120 1200 W | 161 zł |
Gofrownica Tristar WF-2120 | 151 zł |
Waffle maker Tristar WF-2120 Black/Grey, 1200 W, Heart shape, Number of wa | 163 zł |
Tristar | WF-2120 | Waffle maker | 1200 W | Number of pastry 10 | Heart sh | 175 zł |
Gofrownica TRISTAR WF-2120 1200 W | 162 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →