Gofrownica TRISTAR WF-2195
Zdjęcia 6 |
TRISTAR WF-2195 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TRISTAR 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TRISTAR.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TRISTAR WF-2195
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tristar WF-2195 gofrownica dwa gofry jednocześnie powłoka zapobiegająca pr | 127 zł |
Tristar Gofrownica WF-2195 - waffle maker | 136 zł |
Gofrownica TRISTAR WF-2195 1000 W | 299 zł |
Gofrownica Tristar WF-2195 | 130 zł |
Gofrownica Tristar WF-2195 | 129 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →