Бутербродниця TRISTAR SA-3060
Фото 15 |
TRISTAR SA-3060 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TRISTAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TRISTAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TRISTAR SA-3060
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Tristar SA-3060 Sandwich Maker bardzo głębokie płyty grillowe dwie porcje | 113 zł |
Tristar Opiekacz do kanapek SA-3060 | 115 zł |
Opiekacz TRISTAR SA-3060 | 121 zł |
Tristar | SA-3060 | Sandwich Maker | 900 W | Number of plates 1 | Number o | 138 zł |
Tristar Sa-3060 900w Sandwich Maker Posrebrzany One Size / EU Plug SA3060 | 119 zł |
Toster XXL na 2 duże kanapki 22 x 12 cm 900 W SAS3060 | 155 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →