Toster TRISTAR SA-3060
Zdjęcia 15 |
TRISTAR SA-3060 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TRISTAR 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TRISTAR.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TRISTAR SA-3060
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tristar SA-3060 Sandwich Maker bardzo głębokie płyty grillowe dwie porcje | 113 zł |
Tristar Opiekacz do kanapek SA-3060 | 115 zł |
Opiekacz TRISTAR SA-3060 | 121 zł |
Tristar Sandwich maker Stainless Steel, 900 W W ...nie z tej ziemi - OFERT | 121 zł |
Tristar | SA-3060 | Sandwich Maker | 900 W | Number of plates 1 | Number o | 138 zł |
Tristar Sa-3060 900w Sandwich Maker Posrebrzany One Size / EU Plug SA3060 | 119 zł |
Toster XXL na 2 duże kanapki 22 x 12 cm 900 W SAS3060 | 155 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →