Gofrownica TRISTAR WF-1160
Zdjęcia 6 |
TRISTAR WF-1160 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TRISTAR 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TRISTAR.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TRISTAR WF-1160
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tristar WF-1160 waflowy-5 gofrów w kształcie serca na sesję-700 W srebrny | 111 zł |
Tristar Gofrownica WF-1160 Waffle iron 700 watt | 110 zł |
Vida Tristar Gofrownica WF-1160, 700 W, na 5 gofrów, czarno-srebrna | 172 zł |
Gofrownica Tristar WF-1160 | 116 zł |
Gofrownica TRISTAR WF-1160 700 W | 122 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →