Rower Trek Madone SLR 6 Gen 7 2023 frame 47
Zdjęcia 5 | Wkrótce w sprzedaży 35 099 zł Rok modelowy: 2023; Rodzaj: Rodzaj: szosowy; Materiał ramy: włókno węglowe; Amortyzacja: brak amortyzacji; Materiał widelca: włókno węglowe; Średnica koła ("): 28; Hamulec przedni: tarczowy hydrauliczny; Hamulec tylny: tarczowy hydrauliczny; Liczba biegów (szt.): 24; Kształt kierownicy: szosowa |
Trek Madone SLR 6 Gen 7 2023 frame 47 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Trek 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Trek.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Trek Madone SLR 6 Gen 7 2023 frame 47
Ceny na Trek Madone SLR 6 Gen 7 2023 frame 47 |
---|---|---|---|---|
Trek Madone SLR 6 Gen 7 2023 frame 50 | od 42 699 zł | 1 oferta | ||
Trek Madone SLR 6 Gen 7 2023 frame 52 | od 35 099 zł | 2 oferty | ||
Trek Madone SLR 6 Gen 7 2023 frame 54 | od 42 699 zł | 1 oferta | ||
Trek Madone SLR 6 Gen 7 2023 frame 56 | od 42 699 zł | 1 oferta | ||
Trek Madone SLR 6 Gen 7 2023 frame 58 | od 42 699 zł | 1 oferta | ||
Trek Madone SLR 6 Gen 7 2023 frame 60 | od 42 699 zł | 1 oferta | ||
Trek Madone SLR 6 Gen 7 2023 frame 62 | od 42 699 zł | 1 oferta |