Rower Trek Madone SLR 6 Gen 7 2023 frame 62
Zdjęcia 5 |
Trek Madone SLR 6 Gen 7 2023 frame 62 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Trek 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Trek.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Trek Madone SLR 6 Gen 7 2023 frame 62
Ceny na Trek Madone SLR 6 Gen 7 2023 frame 62 |
---|---|---|---|---|
Trek Madone SLR 6 Gen 7 2023 frame 50 | od 42 699 zł | 1 oferta | ||
Trek Madone SLR 6 Gen 7 2023 frame 52 | od 35 099 zł | 2 oferty | ||
Trek Madone SLR 6 Gen 7 2023 frame 54 | od 42 699 zł | 1 oferta | ||
Trek Madone SLR 6 Gen 7 2023 frame 56 | od 42 699 zł | 1 oferta | ||
Trek Madone SLR 6 Gen 7 2023 frame 58 | od 42 699 zł | 1 oferta | ||
Trek Madone SLR 6 Gen 7 2023 frame 60 | od 42 699 zł | 1 oferta | ||
Trek Madone SLR 6 Gen 7 2023 frame 62 | od 42 699 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →