Велосипед Trek Madone SLR 6 Gen 7 2023 frame 60
Фото 5 |
Trek Madone SLR 6 Gen 7 2023 frame 60 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trek 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trek.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Trek Madone SLR 6 Gen 7 2023 frame 60
Ціни на Trek Madone SLR 6 Gen 7 2023 frame 60 |
---|---|---|---|---|
Trek Madone SLR 6 Gen 7 2023 frame 50 | від 42 699 zł | 1 пропозиція | ||
Trek Madone SLR 6 Gen 7 2023 frame 52 | від 35 099 zł | 2 пропозиції | ||
Trek Madone SLR 6 Gen 7 2023 frame 54 | від 42 699 zł | 1 пропозиція | ||
Trek Madone SLR 6 Gen 7 2023 frame 56 | від 42 699 zł | 1 пропозиція | ||
Trek Madone SLR 6 Gen 7 2023 frame 58 | від 42 699 zł | 1 пропозиція | ||
Trek Madone SLR 6 Gen 7 2023 frame 60 | від 42 699 zł | 1 пропозиція | ||
Trek Madone SLR 6 Gen 7 2023 frame 62 | від 42 699 zł | 1 пропозиція |