Rower Trek Domane SL 5 Gen 4 2023 frame 52
Zdjęcia 23 |
Trek Domane SL 5 Gen 4 2023 frame 52 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Trek 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Trek.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Trek Domane SL 5 Gen 4 2023 frame 52
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Trek Domane SL 5 Disc 2023 gen 4 Blue Sage 52cm | 13 259 zł |
Trek Domane SL 5 Disc 2023 gen 4 Deep Smoke 52cm | 13 259 zł |
Trek Domane SL 5 Disc 2023 gen 4 Mercury 52cm | 13 259 zł |
Modyfikacje Trek Domane SL 5 Gen 4 2023 frame 52
Ceny na Trek Domane SL 5 Gen 4 2023 frame 52 |
---|---|---|---|---|
Trek Domane SL 5 Gen 4 2023 frame 47 | od 13 259 zł | 2 oferty | ||
Trek Domane SL 5 Gen 4 2023 frame 50 | od 13 259 zł | 1 oferta | ||
Trek Domane SL 5 Gen 4 2023 frame 52 | od 13 259 zł | 3 oferty | ||
Trek Domane SL 5 Gen 4 2023 frame 54 | od 13 259 zł | 3 oferty | ||
Trek Domane SL 5 Gen 4 2023 frame 56 | od 13 259 zł | 2 oferty | ||
Trek Domane SL 5 Gen 4 2023 frame 58 | od 13 259 zł | 2 oferty | ||
Trek Domane SL 5 Gen 4 2023 frame 60 | od 13 259 zł | 1 oferta | ||
Trek Domane SL 5 Gen 4 2023 frame 62 | od 13 259 zł | 2 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →