Czytnik kart pamięci Transcend TS-RDF2
Zdjęcia 3 |
Transcend TS-RDF2 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend TS-RDF2
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend RDF2 | 91 zł |
Transcend TS-RDF2 USB-CZ-TRN-003 | 79 zł |
Czytnik kart pamięci TRANSCEND USB 3.0 TS-RDF2 | 109 zł |
Czytnik kart pamięci TRANSCEND | 90 zł |
Czytnik kart pamięci TRANSCEND USB 3.0 TS-RDF2 | 90 zł |
Transcend USB3.0 Czytnik kart 2.0/1.1/1.0 | 79 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →