Hub USB TP-LINK UH700
Zdjęcia 5 |
TP-LINK UH700 |
|
Różni się od UH720 brakiem oddzielnych portów do ładowania, ale jednocześnie do trzech portów dostarczany jest prąd 1,5 A.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TP-LINK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TP-LINK.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TP-LINK UH700
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TP-Link HUB UH700 7-portowy USB 30 z adapterem sieciowym i kablem USB 30 d | 122 zł |
Hub TP-LINK UH700 | 138 zł |
TP-LINK UH700 USB 3.0 (7 portów, aktywny, zasilacz) | 138 zł |
Hub TP-LINK UH700 | 138 zł |
TP-LINK UH700 Hub 7 portów USB 3.0 | 140 zł |
pokaż 12 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →