Czytnik kart pamięci Transcend TS-RDC3
Zdjęcia 6 |
Transcend TS-RDC3 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend TS-RDC3
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend RDC3 Card Reader USB 32 Gen 1 Typ C TS-RDC3 | 117 zł |
Transcend RDC3 | 71 zł |
Transcend Card Reader Rdc3 Usb 3.2 Gen 1 Type C Czarny TS-RDC3 | 81 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →